#3 – Тарілка – підготовка до дитячого кастингу – пошук знімальних локацій

За цей тиждень ми встигли зробити досить багато. Наприклад, купили білу тарілку. Ту саму тарілку, яку будемо розбивати об штатив камери у перший день зйомок. Традиція є традиція.

Поки що ми написали на тарілці імена членів творчої команди, але згодом вона покриється різноманітними написами з іменами акторів, вокалістів,  членів знімальної групи та назвами танцювальних колективів. Пройде час і вільного місяця на ній зовсім не залишиться. 

Підготовка до кастингу

Харківський обласний центр молоді, що розташований у Держпромі, пішов нам на зустріч та погодився надати приміщення для проведення дитячого та дорослого кастингу. Приміщення невелике, але затишне, повністю відповідає нашим цілям.

Перший етап дитячого кастингу завершився. Усього ми отримали 368 заявок, та відібрали з них 60 кандидатів, яких запросили до прослуховування. Про те, як воно буде відбуватися, читайте у наступному продакшн-щоденнику.  

Музична частина

Робота над музичною частиною триває. Борис Севастянов, композитор фільму, продовжує писати музику для пісень. В деяких випадках це окремі частини пісень, в деяких пісні цілком.

Поки що пісні існують тільки в виконанні Бориса, але ми їх вже любимо та постійно співаємо усім колективом. Сподіваємося, що вони стануть справжніми хітами і для широкого загалу!

Локації

Як ви вже знаєте, більша частина зйомок проходитиме у дитячому таборі у Харкові. Водночас сценарій передбачає зйомки у Січеславській та Харківській областях.

Тож оператор-постановник разом із режисером виїжджають до запланованих локацій, вивчають їх, вирішують як найкращим чином використати переваги тієї чи іншої локації, складають список обладнання для зйомок.