#6 - оголошення результатів дитячого кастингу, проведення прослуховування з професійними акторами, пошук локацій

Увесь цей тиждень був сповнений подіями. Темп праці над проектом постійно нарощується, а часу розповідати про нього залишається все менше. Але ми все ж стараємося тримати вас у курсі всього, що відбувається.

Перше. Результати дитячого кастингу

Дитячий кастинг і прослуховування залишились у минулому. Вибір зроблений. З 60 дітей, що прийшли на кастинг, ми обрали 8, які будуть виконувати головні ролі у фільмі.

Будемо відвертими. Зробити вибір було дуже й дуже складно. Справді. Так багато талановитих і гідних дітей прийшли на кастинг. Але ми намагались бути максимально об’єктивними.

Що для нас було принципово? Щоб діти, яких ми відберемо для фільму, створили єдину команду, щоб вони органічно поєднували один одного, як у сенсі зовнішнього вигляду, та в сенсі характеру.  Ще один важливий критерій – наскільки дитина відповідає типажу героя за сценарієм.

Майже два тижні ми аналізували анкети та дивились записи кастингу. І 26 червня результати були оголошені. Раді вітати юних акторів у складі нашої команди. Вже цього тижня вони будуть брати участь у першій репетиції та читанні сценарію. Впевнені, що в них все вийде.

Друге. Прослуховування з професійними акторами

Діти – це основний акторський склад фільму, але сценарій також передбачає декілька ролей для дорослих та професійних акторів. Тож минулого тижня відбувся дорослий кастинг, який пройшов у  «Боммеръ» – найстарішому кінотеатрі Харкова. Атмосфера там зовсім чарівна та дуже автентична. 

Великий прохолодний зал із приглушеним світлом, комфортні червоні крісла, невеличка сцена яскраві написи та велике біле полотно екрану, магічно.

Дорослий кастинг був не таким багатолюдним, ніж дитячий. Але обрати акторів на ролі буде так же само складно. Про результати ви дізнаєтесь зовсім скоро.

Третє. Пошук локацій

Минулого тижня нам все ж таки вдалося з’їздити до «Миколиного Хуторка» у село «Мала Петриківка». Тут, майже на гектарі землі, розташовані аутентичні українські хати, розписані і в середині, і ззовні петриківським розписом. Краса.

Господарі зустрічали нас зі справжньою українською гостинністю, по усім правилам: у традиційних костюмах, з короваєм і сіллю та приказками.

Взагалі ми планували знімати тут лише одну сцену, але роздивившись локацію, змінили плани. Тож у «Миколиному Хуторку» пройдуть зйомки декількох сцен. Як натурних, так й інтер’єрних.

Ці мальовничі побілені хатинки із яскравим петриківським розписом, покриті очеретом, із затишними віконцями та зеленими садочками зовсім скорили нас.   

Взагалі знімальний період в нас випадає на другу половину літа. А літо цього року видалося спекотливим та сухим. Тож ми вирішили зняти декілька кадрів з повітря зараз, коли усе навкруги таке яскраве, барвисте та зелене. Ці кадри увійдуть у фільм, тож формально зйомки вже почались, хоча тарілку ми ще не розбивали. Бо по традиції, її розбивають у перший постановчий знімальний день, коли на майданчику присутні усі члени знімальної групи та актори.

 Коли ми були на Хуторі, нам показали одну дуже несподівану, але класну річ, яку називають «мандруюча хата». Це така справжня українська хатинка, розписана петриківським розписом, яку поставили на платформу від Запорожця, тож в певному сенсі вона дійсно «мандруюча». Виглядає дуже круто, нам навіть захотілося використати таку оригінальну хатинку в фільмі.

Але, на жаль, на певному етапі це вже неможливо. Сценарій написаний, продакшн-розклад створений, а це означає, що будь які змістовні зміни вносити неможна. Кожна сцена має свій номер та опис, що містить: акторський склад, знімальну локацію, реквізит, чіткий план зйомок. Зміниш одну сцену – посиплються всі інші. 

Тож усе буде як воно є зараз.

І нарешті останнє – прийшов час нанести на нашу тарілку нові написи: до нас приєднались актори та нові члени знімальної групи. Вітаємо їх.

Далі буде.